Jimnastik Atölyesi

Jimnastik vücudun fiziksel yapısını düzeltme ve geliştirme amacı ile gerçekleştirilen bir spordur. Vücudumuza esneklik kazandırır ve vücudumuzu daha da güçlendirir.

Jimnastiğe başlama yaş aralığı çocukların karakterine, komut almasına ve yetiştirilme tarzına göre değişebilir. Tinomuzda çocuklarımız 3 yaşından itibaren jimnastiğe başlarlar. Derslerini uzman fizyoterapistimiz eşliğinde yaparlar. Bu sayede her zaman kendilerini daha güvende ve huzurlu hissederler. Okul öncesi dönemde buna başlayarak kas ve kemik yapılarını güçlendirirler.

Haftalık jimnastik dersleri ile hareket eden Tinolarımız fiziksel ve ruhsal olarak da olumlu yönde gelişirler. Aynı zamanda bedenlerini ve kendilerinde yapabildikleri hareketleri keşfederler. Vücutlarına hakim olmayı, duruş ve dengeyi öğrenirler. Tinolarımız hep beraber aynı ortamda sosyalleşerek, sorumluluk bilinci içerisinde büyürler. Bedeni güçlenen Tinolarımız daha sağlıklı olurlar ve aynı zamanda ruhsal olarak da daha olgun bir birey olarak yetişirler

Çocukların
Gerçek Bir Şansı Olsun Diye
Çocuk Dili Konuşulan Bir Dünya’ dır
TİNO

Tasha Castagna

Demos

Color Skin

Header Style

Layout

Wide
Boxed